DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 04.08.2010 21:59:10 

Reference
ivtcha
20.01.08 09:08
Anička je moc hezká holčina s naprosto dokonalou postavou! Ačkoliv jsem neměla možnost poznat ji jako modelku (z fotek na její kartě je poznat, že tuhle roli zastává na jedničku), tak naše setkání proběhlo při focení, kde mi Anička dělala vizážistku. Musím říct, že je neskutečně šikovná a dává si na přípravě modelky dost záležet. Moc děkuju za krásné líčení a za trpělivost!
lucie.dablice
06.12.07 07:25
Anička je krasná, milá a šikovná dívka. Fotili jsme spolu. Ocenuji Aničky trpělivost, ochotu a snahu fotit, její fotky jsou vždy krásné. Anička je skvělá dívka a taky má dobrá kamarádka. Má skvělé nápady, hodně holek by se od ní měli co naučit. Všem ji doporučuji. A doufám, že spolu ještě něco nafotime. :-)
caterinka
04.12.07 21:27
Aničku jsem poznala na focení s Tomášem (tijst), při kterým mě líčila.. Je to moc sympatická VELKÁ šikulka - určitě by se osvědčila nejen jako modelka, ale i jako vizážistka, fakt:) Díky, Aničko:)
zamilovana
03.12.07 21:26
Aničku znám osobně a je to zlatíčko. Sice sem s ní nikdy nefotila a neviděla ji při práci, ale jako slečna je moc hodná, milá a příjemná, myslím si, že se spoluprácí s Aničkou rozhodně nešlápnete vedle.
Přeji spousty krásných fotek, Aničko a zase na nějakém srázku páček shledáček :P
Pierre Grand
30.10.07 19:35
Aničku jsem potkal vlastně náhodou, při mojí návštěvě v Plzni a vůbec nelituju. Snad jen toho, že bylo málo času a celé focení proběhlo tak trochu ve spěchu. Rozhodně je to typ holčiny ideální pro focení, jak krásou, nápady i jistou dávkou "rozpustilosti":) Takže děkuji a příště mi bude potěšením:)
Corben
12.09.07 19:32
Nu Aňule je bezva :), je s ní sranda a skvěle se s ní spolupracuje. Je kreativní a to co člověk nakousne, už umí doplňit. Velmi Aničku doporučuji!

Faith
23.08.07 09:44
Anička je prima holčina, usměvavá a milá. Jsem ráda, že jsme se poznaly a snad se ještě někdy potkáme :-) Děkuji a přeji hodně úpěchu a spoustu krásných foteček.
HunterKiller
02.08.07 23:42
Měl jsem možnost fotit Aničku...je to velice šikovná a ochotná modelka....nic pro ní není problém...vleze kam člověk řekne a ještě má u toho zajímavé nápady a otázky...je velice krásná a nemusí se jí nic říkat....jenom se naznačí co a jak a Anička to už vykoume sama:)
Byl to krásný slunečný den a i tak to zmákla na jedničku i když bylo zrovna nevhodné přímé slunko..snažila se a povedlo se jí to...rád zase někdy zopáknu....jsi šikulka:)
plechotera
02.08.07 22:06
Anička...úžasná to slečna..příjemná..milá..ochotná..usměvavá...na focení se připravila...nemusela sem skoro nic řikat..věděla jak se postavit a tak..pokud chcete někoho, koho focéní baví a komu nemusíte skoro nic řikat, anička je ta pravá osůbka..

P.S. SNAD SE NEPOTKÁME NA POLICEJNÍ STANICI :D
panlumi
02.07.07 18:27
Spolupráci s Anni skutečně nemohu nepochválit. Pohodová atmosféra, flexibilita a zároveň samostatnost modelky... je poznat skutečné zapálení pro fotografii. Děkuji za super odpoledne! RDS

PS: DOPORUČUJI!!!
malkiss
25.05.07 13:17
K Aničce jen stručně, abych neopakoval ostatní.
Plná hlava nápadů, ušetřila mi strašně moc práce, nemusel jsem téměř nic vymýšlet
(v podstatě jsem jen cvakal a cvakal a cvakal :-))
Stejně jako Lucii a Danče se i tobě Anno omlouvám za ten horolezecký trénink (příště přibalím lano a skoby :-))
Díky Andů.
krteček tijst :D:D:D
28.02.07 01:54
Co napasat k Aničce?

Nádherná mladá dáma co má úroveň, když sní budete jednat slušně a všechno jí vysvětlíte bude plně spokojeni. Do focení je zapálená, jde vidět že jí to baví a nechá si poradit.

 

 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek